Ułatwienia dostępu

Dziesiąte miastkowskie spotkanie z muzyką

W niedzielne popołudnie 5 lutego 2023r. szkoła w Miastkowie Kościelnym wypełniła się gośćmi, którzy zostali zaproszeni na muzyczną ucztę pod nazwą „Miastkowskie spotkania z muzyką”. Tego dnia odbył się koncert zorganizowany przez Wójta Gminy Miastków Kościelny we współpracy z dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej im. Leona Wyczółkowskiego w Miastkowie Kościelnym.

Na scenie zaprezentowali się przedstawiciele różnych grup wiekowych: dzieci ze żłobka i z przedszkola w Miastkowie Kościelnym, uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy, młodzież i dorośli grający w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej oraz członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów. Wykonawcy zachwycali grą na instrumentach, śpiewem i tańcem, a publiczność mogła podziwiać również oryginalne stroje i ciekawe rekwizyty. Na tle granatu rozświetlonego wielobarwnymi iluminacjami świetnie prezentowali się artyści przedstawiający premierowe aranżacje dawnych i współczesnych radiowych przebojów – radiowe melodie były bowiem motywem przewodnim spotkania. Publiczność żywo reagowała na występy, nagradzając wszystkich wykonawców gromkimi brawami. Podkreślając zaangażowanie społeczności placówek oświatowych: nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzieży oraz doceniając pracę członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów, Wójt Gminy Miastków Kościelny wręczył pamiątkowe podziękowania dyrektorom szkół, przedszkola i żłobka, a także kapelmistrzowi orkiestry dętej i przedstawicielce zespołu „Miastkowianki”. Goście reprezentujący Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz władze wojewódzkie, powiatowe i lokalne wyrazili podziw i uznanie dla twórców cyklicznego wydarzenia artystycznego gromadzącego społeczność lokalną. Publiczność, wykonawcy oraz organizatorzy koncertu są przekonani, że zgodnie z ideą przedsięwzięcia, muzyka rzeczywiście łączy pokolenia oraz integruje wokół wspólnych wartości.

   Dotacje

  Inwestycje

  GOPS

  Druki

  Odpady

  Wybory 2024

Urząd Gminy Miastków Kościelny

ul. Rynek 6
08-420 Miastków Kościelny

Jak dojechać?
Kontakt

tel. 25 751-12-86
fax 25 751-12-86
Email: gmina@miastkowkoscielny.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7.00-15.00
sobota-niedziela - urząd zamknięty

Zgłoszenie awarii

Zgłoszenia w sprawie awarii kanalizacji, oświetlenia ulicznego, uszkodzeń dróg gminnych pod nr tel. 503 367 913 w godz. 7-15 (pon.-pt.)

Copyright © Gmina Miastków Kościelny | Wykonanie DK MEDIA

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.