Szanowni Mieszkańcy Gminy Miastków Kościelny zwracam się z apelem o ograniczenie zużycia wody.
W ostatnich dniach został odnotowany pięciokrotny wzrost poboru wody w stosunku do średniego normalnego zużycia. Utrzymywanie się poboru wody
na tak wysokim poziomie niesie ze sobą ryzyko przerw w dostawie wody z powodu ograniczanych możliwości jej uzdatniania oraz znacznego spadku ciśnienia wody w sieci.
W związku z powyższym prosimy o oszczędne i racjonalne korzystanie z wody.

