Ułatwienia dostępu

Zarząd Gminny OSP 7 stycznia 2023 r.

11 styczeń 2023 23:18

W zniu 7 stycznia 2023 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Miastkowie Kościelnym. W zebraniu wzięłi udział zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, Prezes ZOP ZOZP w Garwolinie Waldemar Sabak oraz starszy kapitan Sebastian Swiąder, który reprezentował Komendanta Powiatowego PSP w Garwolinie.

W zebraniu uczestniczyli również Radni Rady Gminy w Miastkowie Kościelnym z Przewodniczącym Rady Gminy Marcinem Zającem.

Pozdczas zebrania zostało przedstawione sprawozdanie z działalności za 2022 r. , przyjęte plany pracy Prezydium i Zarządu na 2023 r., a także omówione bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania OSP.

Na zakończenie zebrania Wójt, Przewodniczacy Rady Gminy oraz zaproszeni Goście przekazali poszczególnym jednostkom sprzęt zakupiony ze środków własnych Gminy. W sumie wartość zakupionego sprzętu wyniosła ponad 95 tys. zł. Każda jednostka otrzymała sprzęt o wartości od 3 do 7 tys. zł. Ponadto została zakupiona kamera termowizyjna oraz motopompa tahatsu o watrości 43 tys. zł.   

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.